TTW
TTW

Saūda Arābija piedāvā iespaidīgu 2025. gada hadža pieredzi, apvienojot inovācijas un dievbijību, vairāk nekā 150 valstīm pievienojoties svētceļojumam un sākoties 2026. gada hadža sagatavošanās darbiem.

Pirmdiena, jūnijs 9, 2025

Saūda Arābija

Saūda Arābija nodrošināja spēcīgu un nepārtrauktu 2025. gada hadža pieredzi, kas harmoniski apvienoja dziļu garīgu dievbijību ar revolucionārām inovācijām, uzņemot vairāk nekā 1.5 miljonus svētceļnieku no vairāk nekā 150 valstīm. Ņemot vērā globālus izaicinājumus, piemēram, ārkārtēju karstumu un paaugstinātas sabiedrības veselības prasības, Karaliste integrēja progresīvas tehnoloģijas un ilgtspējīgu infrastruktūru, lai nodrošinātu drošību, komfortu un garīgo piepildījumu visā svētajā ceļojumā. Kad pēdējie rituāli noslēdzās, Saūda Arābijas varas iestādes nekavējoties pievērsās 2026. gada hadžam, uzsākot agrīnus sagatavošanās darbus, lai vēl vairāk uzlabotu svētceļnieku pieredzi Divu svēto mošeju aizbildņa tālredzīgā vadībā.

Saūda Arābija noslēdz 2025. gada hadžu ar nepieredzētu inovāciju, rūpēm un plānošanu, raugoties uz 2026. gadu

reklāma

Saūda Arābija ir veiksmīgi noslēgusi 2025. gada hadžu, nodrošinot dziļi iespaidotu svētceļojumu, ko raksturo līdzjūtība, precizitāte un mūsdienīgas inovācijas. Svētajā ceļojumā, kas risinājās uz globālu izaicinājumu fona, tostarp pieaugošas temperatūras un pieaugošu sabiedrības veselības prasību fona, piedalījās vairāk nekā 1.5 miljoni svētceļnieku no vairāk nekā 150 valstīm. Reaģējot uz to, Karaliste organizēja nemanāmu tradīciju un tehnoloģiju integrāciju, radot spēcīgu kritēriju turpmākajiem svētceļojumiem.

Tūlīt pēc hadža pēdējo rituālu noslēguma Saūda Arābija uzsāka visaptverošus sagatavošanās darbus 2026. gada hadžam. Šī proaktīvā pāreja uzsver Karalistes nelokāmo apņemšanos uzlabot svētceļnieku pieredzi Divu svēto mošeju aizbildņa tālredzīgā vadībā. Hadža biroji visā pasaulē jau ir saņēmuši sākotnējās struktūras gaidāmajai sezonai, atkārtoti apliecinot Karalistes svēto pienākumu kalpot Allāha viesiem ar izcilību, cieņu un uzticību.

Šī gada svētceļojumā tika piedzīvota neparasta loģistikas operācija. Svētceļnieki sasniedza Karalisti, izmantojot vairāk nekā 7,000 starptautiskus lidojumus, nemanāmi pieslēdzoties plašajam autobusu un vilcienu tīklam, kas viņus pārvadāja pa svētajām vietām. Visu viņu ceļojumu — no ierašanās līdz rituālu veikšanai Minā un Arafatā — uzlaboja klusas, bet ietekmīgas inovācijas. Valkājamas viedkartes palīdzēja racionalizēt pakalpojumus, mākslīgā intelekta darbināmi rīki vadīja svētceļniekus visā viņu garīgajā ceļojumā, un Nusuk platforma sniedza vairāk nekā 130 digitālos pakalpojumus, nodrošinot pastāvīgu atbalstu katrā solī.

Lai gan tehnoloģijām bija pārveidojoša loma, Karalistes sirsnīgie cilvēku centieni patiesi izcēlās. Vairāk nekā 50,000 60 veselības aprūpes speciālistu nodrošināja medicīnisko aprūpi visu diennakti, izmantojot slimnīcu un klīniku tīklu, kas stratēģiski izvietots svētceļojumu vietu tuvumā. Neatliekamās palīdzības reaģēšanas spējas palielinājās par XNUMX procentiem salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, nodrošinot sirdsmieru un ātru aprūpi nepieciešamības brīžos. Septiņu jaunu slimnīcu atvēršana vēl vairāk paplašināja medicīnisko piekļuvi.

Vides un infrastruktūras uzlabojumiem arī bija būtiska loma, lai padarītu šo hadžu drošāku un ērtāku. Lai cīnītos pret svelmainajiem vasaras karstumiem, Saūda Arābijas varas iestādes iestādīja vairāk nekā 23,000 300,000 koku svarīgās pulcēšanās vietās, piemēram, Masjid Namira mošejā un ceļos uz Džamaratu. Turklāt tika izveidoti XNUMX XNUMX kvadrātmetru ēnainu zonu, ievērojami uzlabojot svētceļnieku pieredzi, kas veic lielus attālumus zem saules. Šie zaļie un ēnainie uzlabojumi ne tikai veicināja dzesēšanu, bet arī uzsvēra Karalistes apņemšanos nodrošināt ilgtspējību un svētceļnieku labsajūtu.

Saūda Arābijas pieeja 2025. gada hadžam apvienoja tradīcijas ar modernākajām atbalsta sistēmām, radot garīgi bagātinošu un loģistiski pamatotu pieredzi. Sākoties nopietnai 2026. gada hadža plānošanai, Karaliste turpina demonstrēt, ka tās apņemšanās kalpot svētceļniekiem sniedzas tālu aiz rituāliem — tā ietver tālredzību, viesmīlību un nerimstošu vēlmi gadu no gada uzlabot ceļojumu.

“Hadžs 2025 nebija tikai loģistikas pagrieziena punkts — tas bija ieskats tajā, kādai svētceļojumu nākotnei vajadzētu būt un kādai tai vajadzētu būt.” sacīja Hadža un Umras ministrs Dr. Tawfig bin Fawzan Al-Rabiah. “Apkalpot vairāk nekā 1.6 miljonus svētceļnieku ar vairāk nekā 130 digitālajiem pakalpojumiem, paplašināt neatliekamo medicīnisko palīdzību par 60 procentiem un izvietot vairāk nekā 20,000 XNUMX autobusu un vilcienu, nav tikai mēroga jautājums — runa ir par pašas pieredzes pārveidošanu. Mūsu mērķis ir padarīt katru ceļojumu uz svētajām vietām ne tikai drošu, bet arī netraucētu, iekļaujošu un garīgi bagātinošu. Šis gads bija solis uz priekšu, un mēs jau veidojam to, kas sekos.”

Saūda Arābijas hadža sagatavošanās darbi šogad sniedzās tālāk par tradicionālajiem drošības pasākumiem un infrastruktūras uzlabošanu. Arafata kalnā ikgadējā sprediķa tiešraide tika pārraidīta 35 dažādās valodās, nodrošinot, ka svētceļnieki no visas pasaules var pilnībā izprast tā garīgo nozīmi neatkarīgi no viņu valodas vai kultūras piederības.

Karaliste uzsāka arī iniciatīvu “No Voice Left Behind” (“Neviena balss nepaliek novārtā”), kas sniedza personalizētu palīdzību svētceļniekiem no attālām un nepietiekami apkalpotām kopienām. Tas ietvēra tulkotas Korāna kopijas, nepārtrauktu vadību uz vietas dzimtajās valodās un īpašas atbalsta komandas, kas pavadīja svētceļniekus visa ceļojuma laikā. Tikmēr jaunizveidotie komandcentri reāllaikā izsekoja visas kustības, ievērojami uzlabojot pakalpojumu reaģētspēju un koordināciju.

Saūda Arābija sniedza iespaidīgu hadža 2025 pieredzi, vienojot vairāk nekā 1.5 miljonus svētceļnieku no vairāk nekā 150 valstīm, izmantojot nemanāmu dievbijības un inovāciju apvienojumu. Svētajam ceļojumam noslēdzoties, Karaliste ātri uzsāka gatavošanos hadžam 2026, atkārtoti apliecinot savu apņemšanos uzlabot svētceļnieku pieredzi.

Šī gada uzlabojumu sastāvdaļa bija arī būtiski svarīgāko komunālo pakalpojumu uzlabojumi. Investējot vairāk nekā 3 miljardus riālu, Saūda Arābija paplašināja ūdensapgādes un elektrības sistēmas, lai garantētu nepārtrauktu pakalpojumu sniegšanu noslogotākajos periodos. Ar ūdeņradi darbināmu autobusu un saules enerģijas dzesēšanas staciju izmantošana uzsvēra valsts pieaugošo uzsvaru uz atbildību vides jomā saskaņā ar Vīzijas 2030 mērķiem.

Kamēr pēdējās svētceļnieku grupas gatavojas atgriezties mājās, galvenais vēstījums no Valstības ir nepārprotams: šis hadžs nebija tikai labi organizēts — tas iemiesoja dziļāku apņemšanos. Tas iezīmēja uz nākotni vērstu svētceļojumu pieredzes pārveidi, apvienojot ticību, tehnoloģijas un cilvēcisko empātiju, lai noteiktu jaunu standartu nākamajām paaudzēm.

reklāma

Share On:

Abonējiet mūsu biļetenus

PARTNERI

at-TTW

Abonējiet mūsu biļetenus

Es vēlos saņemt ceļojumu ziņas un tirdzniecības notikumu atjauninājumus no Travel And Tour World. esmu lasījis Travel And Tour World'sKonfidencialitātes paziņojums.

Atlasiet savu valodu